Expert Atom “Yılın en iyi otomotiv ürünü” Ödülü

2019’da ikincisi gerçekleştirilen İstanbul Altın Zambak Ödülleri töreni bir çok yıldız ismin katımıyla yapılırken, Yılın Oomotiv ürünü ödülünü Expert Atom ürünü aldı.

Birbirinden farklı alanlarda dağıtılan Altın Zambak Ödüllerinde yılın en iyi otomobil ürünü ödülü ise Expert Atom’a verildi.

İstanbul Akatlar Kültür Merkezinde 2.si gerçekleşen “İstanbul Altın Zambak Ödülleri” birçok yıldız ismin katılımıyla yapıldı.

Birbirinden farklı alanlarda dağıtılan Altın Zambak Ödülleri sahiplerini buldu. Bu yıl ödül alanlar kategorisinde Otomotiv sektörünün, motor katkı segmentinde, 20 yılı aşkın bir deneyim ve bu süre boyunca yapılan AR-GE çalışmaları sonucunda ortaya çıkan, Motor Onarıcı ve Duman Kesici özelliğine sahip ve çok özel bir ürün olan Expert Atom, otomotiv sektöründe yılın en iyi ürünü ödülüne layık görüldü. Organizasyon Komitesi tarafından, Sanat, Spor, Magazin ve İş dünyasının önemli katılımcıları huzurunda Ra Li Otomotiv firması adına Genel Müdür Haldun Ateş’e verildi. Uzun yıllara dayanan teknik ve AR-GE çalışmaları yanı sıra, 1.5 yılı aşkın süredir büyük bir titizlilikle sürdürülen satış öncesi pazarlama çalışmaları ve satış sonrası elde edilen son derece başarılı sonuçlarının meyvelerini almış oldu.

İşte ünlülerin ve sosyetenin ileri gelenlerinin katılım gösterdiği gecede sahiplerini bulan ödüller:

Yılın En İyi Erkek Oyuncusu: Tolgahan Sayışman

Yılın En İyi Kadın Kuşağı Programı: Çağla İle Yeni Bir Gün – Çağla Şikel

Yılın En İyi Program Sunucusu: Esra Erol

Yılın En Güvenilir Sanatçısı: Seda Sayan

Yılın En İyi Düeti: “Haydi Şimdi Gel” Ebru Polat-Halil Vergin

Yılın En İyi Türk Sanat Müziği Sanatçısı: Yılmaz Morgül

Yılın En İyi Şarkısı: “Sensizlik Haram Bana” Yılmaz Morgül

Yaşam Boyu Onur Ödülü: Yıldırım Mayruk

Yaşam Boyu Onur Ödülü: Güneri Civaoğlu

Yaşam Boyu Onur Ödülü: Ali Eyüboğlu

Yılın İnstagram Fenomeni: Samet Liçina

Yılın En İyi Türk Halk Müziği Sanatçısı: Türkü

Yılın En İyi Spor Programı: Beyaz Futbol ve Derin Futbol – Sinan Engin & Ertem Şener

Yılın En İyi Çıkış Yapan Şarkısı: “İmalat Hatası” – İvana Sert

Yılın En İyi Haber Spikeri: Ece Belen

Yılın En İyi Tiyatro Oyuncusu: Kerem Alışık

Pazar çalışmaları ve Expert Atom’un diğer ürünlere oranla sağladığı önemli avantajlar neticesinde, kısa sürede önemli bir mesafe kat ederek, yer tutarak tüketiciler için vazgeçilmez bir ürün haline geldi.

İleri teknoloji ile üretilmiş, konsantre performans katıklarla güçlendirilmiş Expert Atom, motor içerisindeki aşınan yerleri, çizikleri, içeriğinde bulunan Lityum, Çinko ve Alüminyum partikülleriyle (mikron boyutunda) doldurarak onarır. Silindirlerin düşük kompresyon değerlerini yükselterek, aracın kaybetmiş gücünü tekrar eski haline getirir. Yağın yanması ile birlikte egzostan çıkan dumanı keserek minimuma indirir. Yüksek motor sıcaklığında, motor yağına ekstra mukavemet kazandırarak, yağın direncini arttırır ve erken bozulmasını engeller. Motor yağının daha uzun km yapmasını sağlar. Motor yağının,sıcaklık değişimlerinden etkilenmemesi için güçlü bir polimerik bileşiktir. EXPERT ATOM motor yağına katılır ama kesinlikle bir yağ katkısı değildir. Metal iyileştirici, duman kesme, yağın köpürmesini engelleme, sertleşmiş, motor, karter keçelerindeki iyileştirme ve kaçakları önleme özelliklerinden dolayı, diğer ürünlerden tamamen farklıdır. Motor içerisinde birçok iyileştirici ve tamir etme özelliğinden dolayı ATOM adını almıştır. Metal yüzeylerde, silindir duvarlarında, krank mili ve yataklarda son derece etkilidir.

Kaynak: IHA

Expert Atom Altın Zambak Ödülü’nü aldı

Altın Zambak Ödülleri sahiplerini buldu!

Ünlü İsimler Altın Zambak Ödül Töreni’ne Akın Etti

İstanbul Altın Zambak Ödülleri töreni bir çok yıldız ismin katımıyla yapıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir